Schoorbeugel ovaal lang met strip th.vz

SKU
2456004G
Log in voor prijs

Ovale schoorbeugel met strip met lange verstelgleuf, geperst uit 35×4 mm staal voor nauwkeurige diagonale verstijving in kassenbouw. De verlengde ovale sleuf geeft ruim stelbereik om hoek en spanning precies in te stellen, terwijl de meegeleverde platte strip een nette verbinding maakt tussen ronde buizen en kokerprofielen. De thermisch verzinkte afwerking (dikke zinklaag) biedt duurzame corrosiebescherming in vochtige, meststofrijke omgevingen.

De 35×4 mm sectie zorgt voor een stijve, lage-opbouw oplegging die de belasting breed verdeelt en puntdruk en coatingschade beperkt. Ontworpen voor snelle montage met gangbare bevestigers en ringen, geschikt voor nieuwbouw en retrofit waar rammelvrije, betrouwbare schoorverbindingen gevraagd zijn.

Belangrijkste eigenschappen

  • 35×4 mm press metal: stabiele beugel met groot draagvlak.
  • Lange verstelgleuf: extra stelweg voor snelle, precieze uitlijning en opspannen.
  • Inclusief strip: strakke koppeling tussen staanders, gordingen en randframes.
  • Thermisch verzinkt: dikke zinklaag voor lange levensduur in kasomstandigheden.
  • Lage bouwhoogte: nette montage met minimale uitstekende delen.

Toepassingen in de kas

  • Diagonale buisschoren tussen staander en gording.
  • Schoor-/geleideverbindingen bij kopgevels, deuren en gootlijnen.
  • Verstijving van frames en serviceconstructies met compacte stripkoppeling.

Montage-advies

  • Plaats op een schoon draagvlak; lijn uit via de lange sleuf en trek bevestigers gelijkmatig aan met passende ringen.
  • Stel striplengte en spanning gefaseerd in; hercontroleer na eerste belasting en temperatuurwisselingen.
  • Bescherm de thermisch verzinkte laag; niet slijpen/snijden in de directe omgeving.

Onderhoud

  • Jaarlijks controleren op staat van bevestigers, strip en schoorspanning; indien nodig nastellen.
  • Versleten ringen/moeren vervangen; contactvlakken schoon houden tegen slijtage.
Gegroepeerde productitems
Artikelnummer Stripmaat Materiaal Afwerking VPE Aantal
2456004 35 x 4 mm Plaatstaal Thermisch verzinkt 50
Schoorbeugel ovaal lang met strip, 35×4 mm press metal, thermisch verzinkt, die een diagonale schoor op een gording uitlijnt.
Schoorbeugel ovaal lang met strip th.vz
Log in om te bestellen